Lisaks imelistele meigitoodetele on Couleur Caramel välja töötanud mitmeid teisi nahka hooldavaid tooteid, et muuta igapäevane nahahooldusrutiin üheks tervikuks, vaid tõhusate ja orgaaniliste toimeainetega. Üheks tooteks nende seast on ripsmeseerum.

Selles blogipostituses keskendumegi ripsmetele ja kulmudele.

Pikki ja tihedaid ripsmeid peetakse ilusaks, aga tihti unustatakse, et ripsmete esmane eesmärk on kaitsta meie silmi mustuse ja sellest tingitud ärritajate eest. Sama kehtib ka kulmude kohta – nad kaitsevad silma näiteks mustuse, rasu ja higi eest. Seega ei tasu kindlasti ripsmeid ega kulme liialt kahjulike ainetega koormata ning ripsme- ja kulmukarvad vajavad samuti meie hoolt ja tähelepanu!

Hea teada:

🌱 Ripsmekarva eluiga on keskmiselt 3-6 kuud: Ripsmekarva elutsükkel koosneb kolmest faasist – kasvufaas, üleminekufaas ning puhkefaas. Karvafolliikuli kasvufaas kestab keskmiselt 30 päeva. Sellele järgneb ülemineku faas, mis kestab u. 15 päeva. Lõpuks läheb folliikul üle puhkefaasi ja see kestab u. 100 päeva. 59%-85% ripsmekarva folliikuleid on puhkefaasis.

🌱 Ripsmed ja juuksed on täpselt samasugused: Mis tähendab seda, et nad lähevad samamoodi mustaks nagu juuksedki ning vajavad täpselt samamoodi hooldust ja pesu. Ripsme- ja juuksekarvad koosnevad mõlemad 90% ulatuses proteiinist.

🌱 Ka ripsmed võivad muutuda liiga kuivaks: Nagu meie nahk ja juuksed, võivad ka ripsmed liiga kuivaks muutuda. Kui ripsmekarvad on liiga kuivad, siis kipuvad nad kergelt murduma ning ei kasva nii pikaks, kui neil potentsiaali oleks. Kuivust põhjustavad näiteks valed hooldusvahendid ning meigitooted, mis sisaldavad suurel hulgal kahjulikke ning koormavaid aineid. Eelista alati võimalikult looduslikke tooteid!

Kevad on parim aeg, et alustada erinevate hoolduskuuridega – nahk, juuksed, küüned, samuti ka kulmud ning ripsmed. Pime aeg saab läbi ja algab tärkamise aeg, ärata ka oma ripsmed ja kulmud talveunest! Kui valid endale ripsmeseerumit, siis ära otsusta vaid hinna põhjal. Tihti võid odava toote puhul saada sellise, mis ei anna loodetud tulemust, halvimal juhul võib mõni ripsmeseerum kahjustada nii ripsmeid kui silmi. Parim ripsmeseerum on puhta koostisega ning sisaldab aktiivaineid, mis päriselt toimivad!
Ripsmeseerumi puhul pea kindlasti silmas koostisosasid – väldi parabeene, silikoone, sünteetilisi lõhna- ning värvaineid ja mineraalõli.

VALI COULEUR CARAMEL RAVIV RIPSME- JA KULMUSEERUM

Meie raviv ripsme- ja kulmuseerum on kui vitamiinikuur sinu ripsmetele ja kulmudele.
Seerum on karvu tugevdava ja raviva orgaanilise kastoorõliga ning taastab nõrgenenud ja õhukeste ripsmete ning kulmude elujõu.
Puhas orgaaniline aloe vera mahl ja hüaluroonhappe võimas toimeainete segu niisutab, toidab, tugevdab ja kaitseb ripsmeid ja kulme, stimuleerides samaaegselt nende kasvu.  See hooldav ripsmeseerum aitab ravida ja taastada toitainete puudusest tingitud nõrkasi, hõredaid ripsmeid ja kulme.

Ripsmeseerumi kasutamine:
Couleur Caramel ripsme- ja kulmuseerum on kergesti pealekantav tänu topelt harjastele. Kanna konditsioneerivat hooldust oma ripsmetele kas eraldi või enne ripsmetušiga värvimist. Soovitame toodet kasutada õhtuti, kui ripsmed ja kulmud on puhastatud ning nii saab raviv seerum kogu öö toimida.
Kulmudel võib kasutada ka pärast kulmukaare joonistamist, et neid fikseerida.