Sel hooajal toob Couleur Caramel Sinuni Bütsantsi rikkuse- ultra- naiselikud ja peened, eksklusiivsed toonid ja sädelused.

“Stay Gold”, on väljendus vabadusest.. ole Sina ise.. jää iseendaks… ära lase end mõjutada…  See on see , mida Couleur Caramel soovib kõikidele naistele meelde tuletada…. Igapäeva jumestus peaks rõhutama Sinu puhast ilu- ole Sina ise!

Stay Gold kollektsioonist leiad hulganisti uusi ja põnevaid enneolematuid tooteid, millega saad rõhutada oma loomulikku ja kaunist ilu.

Silmameigiks on loodud 4 tooniga lauvärvipalett Sublime Eye Pallette, mida saad kasutada ipäevameigist õhtumeigini välja. Silmameiki saad rõhutada 2 kreemja sädelusega kuld ja hõbe Scintillating Gold & Silver, mis muudab meigi eriti glamuurseks.

 Beauty Elixir ilueliksiir sisaldab luksuslikku õlide kompleksi- orgaaniliselt sertifitseeritud väärtuslike õlide segu, mis on rikastatud rasvhapete ja 24K kullaosakestega, rõhutamaks Sinu loomulikku ilu.

Avasta meie kahte uut “ orgaanilist innovatsiooni” ripsmetele ja kulmudele: the Lash & Brow revitalising treatment –väärtuslik iluallikas, mis sisaldab ohtralt orgaanilisi aktiivaineid taastamaks ja hooldamaks ripsmeid ja kulme, mis on tingitud väljalangusest või igapäeva ripsmete värvimisest.  Kulmudele annab tooni Tinted Brow Gel toonitud kulmugeel, mida on saadaval 3 tooni, mis on samuti orgaaniliselt sertifitseeritud!

Imelist jumet rõhutab kumav põseruuž Blush powder- Nr. 67 Marmara, mis annab loomuliku õhetuse.

Huultele pakume 3 uut tooni huulepulka- 2 nude ja 1 klassikaline punane ning ülipeene kumaga huuleläiget.

Ja lõpetuseks ultra-glamuursed pärlmutter küünelakid nii kuldne-punane kui ka kuldne toon.

Kõik tooted leiad siit: https://couleurcaramel.ee/tootekategooria/kollektsioonid/  ja

Mimesise Looduskosmeetika poes, Telliskivi 60A, Tallinn