COULEUR CARAMEL on jätkusuutlik meigibränd Prantsusmaalt. Võrreldes traditsioonilise dekoratiivkosmeetikaga sisaldavad meie meigitooted keskmiselt 10 korda rohkem nahka hooldavaid taimseid aktiivaineid. Võime öelda, et need toimivad hooldavalt, niisutavalt ning kaitsvalt justkui nahahooldus.

Meie brändi iseloomustavad sõnad nagu tervislik, puhas, jätkusuutlik, eetiline ning pühendunud.

Couleur Caramel on suunatud enesekindlatele, ajaga kaasas käivatele naistele. Naistele, kes on vastutustundlikud tarbijad ning kes teevad teadlikult paremaid valikuid. Naistele, kes eelistavad orgaanilist ja looduslikku kosmeetikat, kuid kes siiski ootavad tippklassi kvaliteeti.

Couleur Caramel on ECOCERT Cosmos Organic sertifikaadiga kõrgeima kvaliteediga mineraalkosmeetika. Lisaks omab bränd QUALITE FRANCE sertifikaati.

Couleur Carameli tooted ei sisalda parabeene, mineraalõli, fenoksüetanooli, naftatooteid, polüetüleenglükooli (PEG) ning bränd kaitseb tulihingeliselt loomade õigusi (ühtki kosmeetikakatset ei teostata loomadel!).

Vegan

LAI TOOTEVALIK

Couleur Caramel tootevalikust leiab mitmeid erinevaid toodeid meigipõhja ettevalmistamiseks ning meigipõhja viimistlemise jaoks. Lisaks mitme alatooniga korrektori ning paar valgustpeegeldavat toodet, mõned kinnituspuudrid, erinevaid toone põsepunasid ning päikesepuudreid, mitmes eri toonis kulmupuudrid, kulmupliiatsid ning kulmugeel. Silmade jaoks on meil suur kogus sädelevaid ning matte lauvärve, kulmu- ning ripsmekasvu soodustav geel, silmapliiatsid, erinevad ripsmetuššid. Veel on valikus väga sügavuti hooldav huulepalsam, huulepliiatsid, huulepulgad ning huuleläiked, erinevateks otstarveteks küünetooted, näopuhastustooted, suur valik meigipintsleid ning muid tarvikuid meigi tegemiseks.