♻️COULEUR CARAMEL HOOLIB MEIE KESKKONNAST!♻️✨


🌱
Kas sa hoolid lisaks enda organismist ka keskkonnast ja meie loodusest ning oled mõelnud, et ka kosmeetikatoodete pakendid võiksid olla keskkonnasõbralikud? Couleur Caramelis mõeldakse sellele iga päev🙏🏼

🌱 Meie valged pakendid valmistatakse biolagunevast plastist (PLA). PLA on ECOCERT sertifikaadiga termoplastiline polümeer, mis on valmistatud taastuvatest toormaterjalidest ning on täielikult biolagunev. Seetõttu on see esimene looduslik alternatiiv polüetüleenile.

🌱 Kuna PLA on valmistatud 93% mitte-GMO maisitärklise jäägist ning 7% talgist, siis peale 6-12 kuud biolaguneb see looduslikuks, külluslikuks ning ohutuks väetiseks meie maapinnale. See on uskumatu ökoloogiline läbimurre ja meil on hea meel, et saame teiega seda jagada!

🌱 Meie täiuslikult valgetel pakenditel on FSC-sertifikaadiga heledast vahtrapuust kaas, mis annab toodetele ainulaadse kõrgklassi välimuse.

Olles osa THALGO grupist on Nature COS panustanud aktiivselt võitlusesse pandeemia vastu. Lisaks käteantiseptikaks vajalikele vahenditele on grupp annetanud 2000€ ühingule «Fondation pour la Recherche Médicale» (meditsiiniuuringute sihtasutus). Läbi enda loodud 5% programmi ning erinevate annetuste toetas Nature COS 2020.aastal kokku 47000 euroga erinevaid humanitaar- ning keskkonnaorganisatsioone. 

WWF organisatsioon püüab peatada keskkonna hävitamist ning ehitada tulevikku, kus inimesed suudavad elada loodusega harmoonias. Nature COS annetas 10000 eurot, et olla osaks «ENTREPRENDRE POUR LA PLANÈTE» (ACT FOR THE PLANET) organisatsioonist. Seda koostööd soovivad nad pikendada 2022.aastani. 

HANDICAP INTERNATIONAL ühing aitab parandada puuetega inimeste elukvaliteeti. Nature COS annetas 2020. aastal sellele organisatsioonile 1288,60 eurot, et panustada nende tegevustesse. 

CARE seisab inimeste põhiõiguste eest ning võitleb vaesuse vastu. 18 kuu vältel kestnud koostöö raames on Nature COS annetanud 23943 eurot sellele organisatsioonile ning lisaks 1288,60 eurot ühingu fondidele.

SEA SHEPHERD kapten Paul Watsoni poolt asutatud ühing kaitseb oma tegevusega ookeane. Nature COS tõi selle organisatsiooni esile läbi enda Green Skincare brändi sügis-talvise 2019/2020 kollektsiooni 

«Bleu Océan» Nature COS on annetas 2020. aastal 1288,60 eurot, et aidata kaasa SEA SHEPHERD ühingu toimetustele. 

TERRE D’ ABEILLES 80% meie planeedi taimeliikidest sõltuvad mesilastest, kes annavad meile rohkem kui poole globaalse toidu varudest. Nature COS toob esile «Terre d’abeilles» ühingu läbi enda Green Skincare brändi Kevad-Suvi 2020 «Melliflore» kollektsiooni. Nature COS annetas sellele organisatsioonile 2020. aastal 1288,60 eurot, et toetada nende tegevust. 

FONDATION GOOD PLANET Yan-Arthus BESTBRANDI ühing töötab selle nimel, et kaitsta meie elukeskkonda. Nature COS annetas nende ühingule 2020. aastal 1288,60 eurot.