Tänapäeval on loomulik ilu ja selle rõhutamine muutunud üha olulisemaks. Üks toode, mis aitab saavutada veatut ja kaunist välimust, on HD mineraalpuuder. See eriline toode on loodud mõeldes nii meie naha kui ümbritseva keskkonna tervisele, pakkudes samal ajal suurepärast katvust ja viimistlust.

Miks just HD ning mida see täpsemalt tähistab?

HD märgis toote nimetuses tähendab “high-definition” ehk kõrglahutust, mis viitab sellele, et tootes on imepeeneks töödeldud mineraalide puru, mis sulandub ideaalselt näonahale. HD mineraalpuuder jätab naha pinnale peene, veatu ning hajutatud viimistluse, tuues esile sinu loomuliku ilu parimal võimalikul viisil.

Looduslik koostis, mis hoolib sinu nahast

HD mineraalpuudrid on valmistatud vaid looduslikest mineraalidest, mis on nahale ohutud ja sobivad igale nahatüübile, sealhulgas tundlikule, aknele kalduvale, allergilisele ning probleemsele nahale. Mineraalpuuder loob nahale kaitsva barjääri ning takistab keskkonnas oleval saastel jõuda näonahani. Ehk vastupidiselt mitmetele laiatarbe kosmeetikatoodetele kaitsevad mineraalkosmeetika tooted sinu näonahka.
Erinevalt traditsioonilistest meigitoodetest, mis sisaldavad sünteetilisi lõhnaaineid, säilitusaineid ja õlisid, on meie mineraalpuudrid vabad kõikidest kahjulikest kemikaalidest. Puhta ning rangelt kontrollitud koostise tõttu ei ummista mineraalpuuder poore ega tekita nahale lisakoormust, lubades nahal hingata ja säilitades selle loomuliku niiskustasakaalu.

Miks eelistada mineraalpuudrit?

🌱 Looduslikud koostisosad: Couleur Caramel mineraalpuudrid sisaldavad vaid looduslikke koostisosi, mis on nahale õrnad ja ei tekita ärritusi ega allergiaid.

🌱 Loomulik viimistlus: HD mineraalpuuder sulandub suurepäraselt sinu nahatooniga, pakkudes loomulikku, aga samas täiuslikku viimistlust. See peidab peened kortsud, ebatasasused ja punetused.

🌱 Pikaajaline kandmismugavus: Erinevalt paljude teiste brändide meigitoodetest, mis võivad päeva jooksul muutuda raskeks või tekitada ebamugavust, tagavad Couleur Caramel mineraalpuudrid kerge tunde terve päeva jooksul.

🌱 Nahka parandavad omadused: Paljud kasutajad on märganud, et regulaarsel kasutamisel aitab HD mineraalpuuder parandada naha üldist seisundit, vähendades ärritust, punetust ja isegi aknet. Meie mineraalpuudrid on mittekomedogeensed, mis tähendab, et need ei ummista poore ega põhjusta aknet.

🌱 Sobib kõigile nahatüüpidele: HD mineraalpuuder sobib suurepäraselt nii kuiva, normaalse, segatüüpi kui ka rasuse naha jaoks.

🌱 Looduslik SPF-kaitse: Couleur Caramel mineraalpuudrid sisaldavad looduslikke mineraale, mis pakuvad teatud looduslikku päikesekaitsefaktorit (SPF), aidates kaitsta nahka kahjuliku UV-kiirguse eest. Näiteks tsinkoksiid ja titaandioksiid pakuvad laia spektriga päikesekaitset, blokeerides nii UVA- kui ka UVB-kiirguse. Need looduslikud mineraalid hajutavad päikesevalgust, kaitstes nahka kahjuliku UV-kiirguse eest, mis võib põhjustada naha vananemist ja päikesepõletust. Kuna Couleur Caramel mineraalkosmeetika toodete peamine eesmärk ei ole aga päikesekaitse pakkumine, siis tootja toodete lõplikku kaitsefaktori taset ei mõõda.

🌱 Keskkonnasõbralik valik: Mineraalkosmeetika on valmistatud looduslikest mineraalidest, mis on keskkonnasõbralikumad kui sünteetilised koostisosad. Ka tootmisprotsess on keskkonnasõbralikum ning jätkusuutlikum, sest kasutatakse vähem energiat ja vett.
Couleur Caramelis mõeldakse igapäevaselt ka toodete pakenditele – et need oleksid keskkonnasõbralikest materjalidest, taaskasutatavad ning taastäidetavad. Hoiame lisaks enda organismile ka meid ümbritsevat keskkonda! ♻️

Kõik Couleur Caramel mineraalpuudrid leiad: https://couleurcaramel.ee/tootekategooria/puudrid/