Kes meist ei sooviks kaunist jume ning naiselikku säravat kuma, mis pilke ligi tõmbaks? Highlighter on üks meigikunstnike salarelvi, mis aitab saavutada selle unistuste kuma.

Selles blogipostituses räägime, mis on highlighter, kuidas seda kasutada ning jagame näpunäiteid, et teie jume oleks laitmatu.

Mis on highlighter?
Highlighterid on meigitooted, mille eesmärk on rõhutada ja esile tõsta näo erinevaid piirkondi, et lisada nahale sära ja luua terviklik ning särav ilme. Highlighterid võivad olla erinevate tekstuuridega: pulbrilised, kreemjad või vedelad.
Tänu oma valgustpeegeldavatele osakestele muudavad need teie näojooned selgemaks ja annavad teile särava jume.

Kuidas valida enda nahatüübile ning -toonile sobiv highlighter?
🌱 Pulbrilised highlighterid sobivad paremini rasusele nahale, mis jätavad pigem mati tulemuse. Kui sul on rasune näonahk, siis tasub ka jumestustooted valida pigem pulbrilised, et matistada kogu näonahka.

🌱 Kreemjad ja vedelad highlighterid sobivad paremini kuivemale nahale, et seda niisutada. Kui sul on pigem kuiv näonahk, siis vali ka jumestustooted ning peitekreemid vedelamal kujul.

🌱 Hele nahatoon: vali pigem külmades toonides highlighter, näiteks roosakate või šampanjatoonidega. Couleur Caramel kreemjas highlighter on just see sobiv!

🌱 Keskmise tumedusega nahatoon: ideaalselt sobivad kulla- või virsikutoonidega highlighterid. Näiteks see Liquid highlighter seerum nr.62.

🌱 Tumedam ning jumekam nahatoon: kasuta pronksjaid ja soojasid toone. Näiteks sobib väga hästi Liquid highlighter seerum nr.63.

🌱 Kui sinu näonahal on kerge oliivikarva varjund, siis võivad väga hästi sobida kõik toonid alates kullakatest kuni kergete pronksjateni välja. Aga ära kindlasti vali külmade alatoonidega highlighterit.

Kuidas kasutada highlighterit?
Kanna highlighterit näo kõrgematele punktidele, kuhu valgus loomulikult langeb. Tavaliselt hõlmavad need piirkonnad põsesarnasid, kulmukaart, ninaotsa, amorikaart ja lõuga.
Hajuta highlighterit hoolikalt, et saavutada loomulik ja ühtlane tulemus. Pulbrilise highlighteri puhul kasuta pehmet pintslit, kreemja või vedela highlighteri puhul aga sõrmi või meigisvammi. Katseta erinevaid võimalusi, et leida enda jaoks see sobivam.

Kus kasutada highlighterit

Kasulikud nipid:
🌱 Alusta väikese kogusega – liiga palju highlighterit võib tekitada ebaloomuliku ja liiga läikiva tulemuse. Juurde saab alati lisada.

🌱 Õige järjekord: kreemjas või vedel highlighter kanna peale enne puudrit, et vältida laigulist tulemust. Pulbrilist highlighterit kasuta pigem pärast puudri kasutamist.

🌱 Kombineeri meigitoodetega: kasuta highlighterit pärast kontuurimist ja põsepuna pealekandmist, et saavutada terviklik ja tasakaalustatud ilme.

🌱 Kontrolli oma meiki erinevate valgustingimuste all, et veenduda, et highlighter näeb loomulik ja ühtlane välja.

🌱 Eksperimenteeri highlighteriga! Kasuta näiteks silmameigis, et lisada sära silmade sisenurkadesse ja kulmukaare alla. See aitab muuta pilgu veelgi säravamaks ja avatumaks.

Couleur Caramel highlighterid omavad kõik ECOCERT COSMOS ORGANIC sertifikaati, on dermatoloogiliselt testitud ning sisaldavad nahale kasulikke aktiivaineid, mis kandmise ajal hooldavad ja niisutavad sinu näonahka.

Highlighter Magic touchLiquid highlighterLiquid highlighter